تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند
تبلیغات هدفمند در شرکت کادوس پلاس اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل زمان زیادی صرف بخش‌بندی بازار و شناخت دقیق مخاطبان هدف می‌شود. در ادامه مهمترین مزایای این نوع تبلیغات را برای شما شرح می دهیم
 • بیشترین منافع به مصرف‌کننده می‌رسد: یکی از مهمتری مزایای تبلیغات هدفمند شرکت کادوس پلاس این است که در حین حال بیشترین منفعت نصیب مشتری و صاحبان مشاغل می‌شود.ما در کادوس پلاس محصولات و هدایایی تبلیغاتی به صورت سفارشی و شخصی‌سازی را برای کسب و کارتان در نظر خواهیم گرفت، می‌توانید به صورت موثر خدمات و محصولات خود را به طور ویژه در معرض دید و تبلیغات بگذارید.
 • اثربخشی بالای تبلیغات هدفمند: در طرف مقابل کسب و کارها و تبلیغ‌ دهندگان نیز از هدفمند و هوشمند بودن برنامه‌های خود منفعت زیادی کسب می‌کنند. کمپین‌های آنها اثربخشی بیشتری دارد، منابع آنها به درستی صرف می‌شود، هزینه تبلیغات ‌شان کاهش می‌یابد، نرخ بازگشت سرمایه بهتری دارند، فروش آنها بالاتر رفته و در نهایت مشتریان راضی و وفادارشان بیشتر می‌شود.
 • بدون شک همه دوست دارند تبلیغات هدفمند داشته باشند و از مزایای آن استفاده کنند، ولی اجرای آن کار ساده‌ای نیست و باید موارد مختلفی را در نظر داشته باشید و ما در کادوس پلاس در ادامه بیشتر درباره این موضوع صحبت می‌کنیم.

  استراتژی دقیق و اصولی

  هیچ‌ کار و برنامه‌ای به ویژه در حوزه تبلیغات بدون داشتن استراتژی دقیق و مدون به نتیجه نمی‌رسد. برای اینکه بتوانید به درستی برنامه تبلیغات هدفمند خود را پیاده کنید، فقط مشخص کردن مخاطبان هدف کافی نیست. باید ببینید اهداف‌ تان چیست، چه مزایای رقابتی ‌ای برای هر بخش از بازار دارید، پیام شما برای آنها چیست، تقویم محتوایی‌تان چگونه باشد و… . ضمن اینکه در نهایت باید شاخص‌هایی را مشخص کنید و ببینید تا چه اندازه به آنها رسیده‌اید ما در شرکت کادوس پلاس از ابتدای طراحی و ایده تا پایان موفقیت کسب و کارتان همراهتان هستیم.

  تقسیم‌بندی مخاطبان

  موضوع بخش‌بندی می‌تواند در قسمت های مختلف انجام شود، اما یکی از مهمترین موارد برای موضوعات که اهمیت زیادی دارد و باعث می‌شود تبلیغات هدفمندتری داشته باشید، تقسیم‌بندی مخاطبان و مشتریان است. زمانی که می‌خواهید موضوعات مختلفی چون تبلیغات کسب و کار ها را به طور ویژه انجام دهید، این بخش‌بندی به شما کمک می‌کند تا محتوای خود را به صورت شخصی‌سازی شده به مخاطبان برسانید ما در کادوس پلاس در این مورد از خلاقانه ترین و منحصر به فرد ترین محصولات و هدایای تبلیغاتی استفاده می کنیم.

  از آمار و اطلاعات استفاده کنید

  تجربه‌اندوزی از کمپین‌ها و تبلیغات قبلی و به‌کارگیری اطلاعات و تحلیل آنها کمک می‌کند تا در تبلیغات بعدی خود هدفمندتر باشید و بتوانید مخاطبان هدف بیشتری را پوشش دهید. آمار و اطلاعات به شما کمک می‌کند رفتار مخاطبان هدف در کمپین‌های قبل را بررسی کنید و در برنامه‌های جدید خود براساس موارد واقعی‌تر سراغ آنها بروید.

  منابع‌ تان را برای هر بخش مشخص کنید

  اگر قرار است تبلیغات هدفمند داشته باشید، باید برای هر بخش منابع و بودجه مشخصی تعریف کنید. اگر نتوانید توازن و تعادل را به درستی برقرار کنید، قطعا خروجی مناسبی به دست نمی‌آورید. بدون شک منابع تبلیغاتی محدود هستند و ما در کادوس پلاس راه ها و روش های تبلیغات هدفمند را در اختیار شما می گذاریم.

  محتوای متناسب تولید کنید

  بدون شک بخش مهمی از تبلیغات را تولید محتوای جذاب تشکیل می‌دهد. فرقی نمی‌کند بخواهید به صورت مستقیم یا غیرمستقیم تبلیغ کنید، ما در کادوس پلاس محتوای شما را متناسب با گروه هدف و به صورت شفاف و صریح دسته بندی می کنیم. بازاریابی محتوایی نیز در تبلیغات هدفمند ما نقش اساسی دارد و چون در غیر این صورت اگر نتوانید محتوای درست و مرتبط تولید کنید، حتی اگر مخاطبان هدف را با دقت شناسایی کرده باشید، همچنان احتمال شکست وجود دارد.

  جمع بندی

  از آنجایی که بودجه‌های تبلیغاتی محدود هستند و از سوی دیگر با توجه به ظرفیت بسیار خوبی که در شرکت کادوس پلاس وجود دارد شما مشتریان گرامی می توانید تبلیغات خود را هوشمند و هدفمند کنید تا بتوانید خروجی خوبی بگیرید. بخش‌بندی بازار و مخاطبان نقش بسیار مهمی در کادوس پلاس دارد و کمک می‌کند به ‌درستی از منابع استفاده کنید و برای آنها محتوای مرتبط بفرستید.

 • تاریخ: شنبه 11 مرداد 1399 - 19:27
 • نویسنده: kadoosplus
 • صفحه: وبلاگ
 • بازدید: 482
بازخوردها


  لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
  اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید