فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی
فلش مموری تبلیغاتی برای کسب و کار ها
مدیران شرکتها و مجموعه کسب و کار ها و در کل همه مخاطبین شما در محل کار خود از فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی شما استفاده میکنند، لذا ایده خوبیست که فلش مموری تبلیغاتی خود را متناسب با نیازهای آن ها به صورت اختصاصی طراحی و سفارشی کنید. این امر باعث میشود نام برند و لوگو شما برای آن ها مشهود تر باشد و بیشتر مشاهده شود.
از فلش مموری تبلیغاتی با چاپ اختصاصی برای بازاریابی هم استفاده می شود و ما میتوانیم به وسیله آنها ( چاپ لوگو بر روی فلش )، برند خود را تبلیغ کنیم . فلش مموری هایی که می توانند در هر جایی همراه شما باشند.

فلش مموری اختصاصی دارای فضای قابل توجهی برای ذخیره دیتا ها و اطلاعات شما دارند و امکان چندین بار استفاده دارد و هر دفعه میتوان مطالب قبلی را با داده های جدید جایگزین کرد. این محصولات تبلیغاتی برای آن دسته از مشتریانی که با تکنولوژی و کامپیوتر و ... سر کار دارند، گزینه ایده آل است. شاید این محصول تبلیغاتی از نظر حجم کوچک باشد، اما بسیار کاربردی است و کسی را نمیتوان یافت که با ارائه یک فلش تبلیغاتی خوشحال نشود. فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی خود را به هرشکلی که دوست دارید میتوانید سفارش دهید ... حتی یکی از مشتریان عزیز ما فلش تبلیغاتی اختصاصی به شکل کشتی سفارش داده بودند، هدایای تبلیغاتی کادوس پلاس مجری شما در این خصوص میباشد تا سلایق و ایده های شما را دریافت و تبدیل به واقعیت کند.

فلش مموری های اختصاصی هدایای تبلیغاتی کادوس پلاس با چاپ آرم و لوگو شرکت شما و در انواع جنس ها(چرمی، فلزی،سیلیکون،شیشه ای و...) و سبک ها موجود میباشد. مجموعه یا شرکتی که کار سفارش هدایای تبلیغاتی خود به آن میسپارید، بایستی توانایی انجام صفر تا صد کار(از طراحی گرفته تا مرحله تولید) را هندل کند و با مشاوه و راهنمایی شما بهترین گزینه را با قیمتی مناسب در اختیار شما قراردهد.

بازخوردها


    لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
    اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید